میکروکیس (اکسس ترمینال ) :NComputing

فناوری جدید اکسس ترمینال

 

پیشرفت فناوری و ره آوردی دیگر …
تبدیل یک کیس به هفت الی صد کیس  !
 

 

به کمک اکسس ترمینالها می توان یک کیس را به ۷ الی۳۰ و ۱۰۰  کیس دیگر تبدیل کرد و به جز کاهش چشمگیر هزینه ها از بیش از ۱۰ مزیت مهم آنها نسبت به کیسهای معمولی بهره برد. این اکسس ترمینالها در سه کلاس X و L و U ارائه می گردند که در ادامه توضیح داده خواهند شد. (سری X  تا ۷ کیس و سری  L  تا ۳۰ کیس و L300  تا صد کیس )

 


برای هر کلاینت یک اکسس ترمینال ، یک مانیتور ، یک صفحه کلید و یک ماوس نیاز هست.


                                 

Read More

 

سری L:

L300 دستگاهی است که به نوعی تحول شگرفی در دنیای کلاینت های محیط کار مجازی ایجاد نموده است. طراحی صیقلی و زیبای آن و نصب آسان این مدل بر پشت مانیتور آن را به یکی از محصولات پر طرفدار تبدیل نموده است. این محصول از یک چیپ تحت سیستم به نام Numo بهره می برد که به کیفیت ویدئویی کمک شایانی می کند ، در عین حال هزینه ی این کلاینت ها کمتر از هر Thin Client و یا Zero Client دیگری می باشد و در قیاس با یک PC معمولی یک چهارم قیمت آن را به خود اختصاص می دهد. این دستگاه با قابلیت اتصال بیش از ۱۰۰ کاربر به یک سرور ، آمیزه ای از یک راه حل ساده و در عین حال قدرتمند را با هزینه ای در حدود یک سوم راه حل های مشابه برای مجازی سازی به ما عرضه می کند.

ویژگی های کلیدی:

عملکرد متناسب با محیط دلخواه شما: خواه تمایل به پخش یک فیلم با کیفیت بالا داشته باشید ، و یا بخواهید دستگاهی را از طریق پورت USB2.0 به کلاینت خود وصل نمایید ، L300 توان و انعطاف پذیری لازم برای تطابق با انواع محیط های مد نظر شما را به گونه ای که نیاز دارید فراهم می آورد.

متناسب با بودجه ی شما – امروز و فردا: L300 در واقع عملکرد و ارزشمندی را در دنیای Thin Client ها و Zero Client ها تعریفی نو بخشیده است. این دستگاه راه حلی جامع و مفید است که می توان با کمتر از نصف هزینه ی تهیه ی یک PC آن را در اختیار داشته و از نظر صرفه جویی در مدیریت و نگه داری تا ۷۵ درصد و از نظر صرفه جویی در انرژی تا ۹۰ درصد از هزینه ها کاست.

 گسترش آسان: خواه نیازمند ۴ میز کار برای یک شعبه از دفاتر خود باشید یا ۴۰۰۰ دستگاه برای یک دانشکده ی بزرگ ، L300 امکان بسط و گسترش سریع و آسان را با استفاده از ابزار های مدیریت vSpace فراهم می آورد.

مدیریت آسان: L300 یک کلاینت با مدیریت بسیار ساده است ، پس از نصب نیازمند هیچ برنامه ، نرم افزار یا درایوری برای مدیریت بر روی هر کلاینت نیست.

 vSpace سرور به طور متمرکز تغییرات Firmware دستگاه ها را بدون نیاز به دخالت کاربران به انجام می رساند.

    اکسس ترمینال سری L : مدلهای L130 و L230  و L300

Access Terminal L130 & L230

Access Terminal L130 & L230

این مدل عینا شبیه سری X‌ و با مزیتهای بیشتر زیر می باشد :
 تبدیل یک کیس به حداکثر سی کیس
– هیچ محدودیتی در فاصله میکروکیس از رایانه مرکزی وجود ندارد.
– حمایت از رزولوشن تا ۱۲۸۰*۱۰۲۴ و ۲۴ بیت
– دارای ورودی میکروفن
 
در مدل L230 و L300
– دارای پورت USB   در مدل L230 و L300
 

سری X:

سری X با اتصال مستقیم خود ، امکان استفاده ی همزمان ۱۱ کاربر را از امکانات یک PC با هزینه ای به مراتب کمتر از تهیه ی یک PC فراهم می آورد. هر کاربر این امکان را خواهد داشت تا از محیط کاربری مختص به خود لذت برده و از برنامه ها ، تنظیمات ، فایل ها و سایر موارد انتخابی خود استفاده نموده و تجربه ای مشابه با استفاده از یک PC مستقل را لمس کند.

ویژگی های کلیدی:

نصب آسان: در هر بسته از این محصول یک نرم افزار مجازی سازی محیط کاربری vSpace ، یک کارت PCI و نیز تعدادی کلاینت قرار می گیرد و روند نصب بسیار آسان و ساده است.

 قدرتمند و انعطاف پذیر: برنامه های کاربردی مورد نظر شما در هر کلاینت به طور همزمان و مستقل قابل اجرا هستند. کلاینت ها ابعاد بسیار کوچکی داشته ، کاملا بی صدا بوده و قابل نصب در پشت مانیتور ما می باشند که مجموعه ی این عوامل به کاربر تجربه ای بی نظیر لذت بردن از امکانات چند رسانه ای در ویندوز یا لینوکس را می دهد.

اقتصادی و کارا: امکان به اشتراک گذاشتن یک PC بین ۱۱ کاربر هزینه ی تهیه ی سخت افزار و نرم افزار را برای شما تا ۷۵ درصد کاهش می دهد.

پاک و سازگار با محیط زیست: این دستگاه تنها ۱ وات انرژی به ازای هر کاربر مصرف می کند و بسیار سبک می باشد که همین امر میزان زباله های الکترونیکی شما را کاهش می دهد.

 اکسس ترمینال سری X : مدل X350  و X550

به کمک اکسس ترمینالهای سری X می توان یک کیس را به هفت کیس دیگر تبدیل کرد. طریقه این تبدیل بدین شکل است که بر روی کیس رایانه مرکزی مطابق شکل زیر دو عدد کارت PCI مخصوص نصب می شود و هر کارت می تواند سه خروجی برای اکسس ترمینالها مهیا نماید. مطابق شکل فوق میکروکیسها با کابل شبکه CAT6 به رایانه مرکزی متصل می شوند :

اکسس ترمینال سری x

برای راه اندازی هر اکسس ترمینال نیز صرفا به یک مانیتور، صفحه کلید و موس نیاز است و دیگر نیازی به خرید یک کیس جدید با قطعات موجود در آن نمی باشد.

اکسس ترمینال دارای هارد، پردازنده و حافظه مجزا نبوده و از منابع رایانه مرکزی استفاده می نمایند.

از نظر اندازه نیز هر اکسس ترمینال در مشت انسان کاملا جا شده و وزنی معادل ۱۵۰ گرم، طول۱۰، عرض ۵/۶ ، ارتفاع ۸/۲ سانتیمتر دارد.

Access Terminal X350 & X550

Access Terminal X350 & X550

 

سری N: برای استفاده تحت Citrix HDX

 

بیش از ۵۰۰۰۰ مشتری و ۲۰ میلیون کاربر روزانه در بیش از ۱۴۰ کشور جهان از مزایای این تکنولوژی نوین و بهره گیری از راهکار محیط کار مجازی برخوردار می باشند. و اینک سری N دستگاه های ما مخصوص کار تحت Citrix HDX تجربه ای شگفت ناگیز و کامل از کار در محیط HDX را با تقریبا یک سوم قیمت PC های دارای قابلیت کار در محیط HDX عرضه می نماید.

با استفاده از چیپ جدید Numo 3 SoC ، این نسل از دستگاه ها قابلیت پشتیبانی و ساده سازی محیط های کاری متعددی از جمله XenDesktop, XenApp و VDI را داشته و امکان استفاده از تمامی برنامه های کاربردی این محیط ها را با کیفیت بالای پخش تصاویر ویدئویی و میزان مصرف انرژی کمتر از ۵ وات فراهم می آورد.  

سری N محصولات ما با امکان مدیریت متمرکز کلاینت ها ، از لحاظ صرفه جویی در هزینه و سادگی در عملکرد در قیاس با محصولات رقیب و نیز برخورداری از مزایای اقتصادی استفاده از محیط کار مجازی به سازمان ها این امکان را می دهد تا به گونه ای موثر تر محیط کاربری تحت Citrix و HDX خود را گسترش دهند.

ویژگی های کلیدی:

پشتیبانی از Plug and play : این قابلیت در تمامی محیط های تحت HDX از جمله XenDesktop,XenApp و VDI وجود دارد.

نسل جدید چیپ های Numo 3 : چیپ های جدید به کار رفته در این دستگاه ها به میزان قابل توجهی طراحی کلی محیط را ساده تر نموده ، و کارایی و وضوح تصویر دستگاه را نیز ارتقا بخشیده است ، و قابلیت های دستگاه برای استفاده ی هر چه بهتر از امکانات HDX را همانند یک PC افزایش داده است.

تجربه ای دلنشین و غنی از لمس امکانات چند رسانه ای: مناسب برای تمامی کاربران آگاه و علاقه مند به استفاده از تکنولوژی محیط کار مجازی که به دنبال محیطی با کاربری بسیار بالا می باشند.

شتاب روز افزون در به کار گیری تکنولوژی محیط کار مجازی: انقلابی در قیمت ها و استانداردی نوین در عملکرد در میان Thin Client های مبتنی بر HDX.

 امکان اتصال دو مانیتور و اتصال بدون سیم: این امکان در مدل N500 فراهم آمده است.

نرم افزار مدیریت مرکزی vSpace و امکان پشتیبانی بی نظیر: این نرم افزار به سازمان ها این قابلیت را می دهد تا هزاران دستگاه را از روی یک کنسول مدیریت و تنظیم نموده و از مزایای استفاده از سری N بهره مند گردند.

 

 

سری M :

 سه کلاینت در یک بسته بندی مدل M300 در واقع یک جایگزین ساده ، قدرتمند و مقرون به صرفه برای بسط سیستم های کامپیوتری شما به شمار می رود. به عنوان اولین تجربه ی ارائه ی ۳ Thin Client در یک مجموعه ، این دستگاه به شما تجربه ی استفاده از امکانات یک PC را با یک سوم هزینه ی تهیه ی PC و یا Thin Client های معمول می دهد. با این تحول ، NComputing به طور انحصاری محصولی مبتکرانه را روانه ی بازار می کند که آمیزه ای از ارزش های مد نظر مشتریان و انتظارات آنان از یک Thin Client را به آنان عرضه می نماید.

ویژگی های کلیدی:

امکان اتصال تا سقف ۴۵ کاربر به هر سرور:هر چه تعداد PC های مدیریتی کمتر باشد به معنای کاهش هزینه های تجهیزات به ازای هر کاربر است.

اتصال اترنت: کلاس های درس ، آزمایشگاه ها و یا دفاتر تجاری در فواصل دور تر امکان اتصال از طریق شبکۀ داخلی را خواهند داشت.

بهره گیری از Numo2 SoC : این چیپ به شما تجربه ی لذت بخش لمس جذابیت های چند رسانه ای و تماشای ویدئو های تمام صفحه با کیفیتی مشابه یک PC می دهد.

 نرم افزار vSpace Server : نصب آسان ، تنظیمات آسان ، بدون نیاز به مانیتورینگ مجازی پیچیده برای مدیریت و بدون نیا به خرید License های سالیانه ی پر هزینه.

کنسول مدیریتی vSpace : امکان تنظیم تمامی کلاینت ها به راحتی هر چه تمام تر با استفاده از این کنسول.

                                 

۱) پیش نیازهای استفاده از اکسس ترمینالها :

– استفاده از رایانه مرکزی با پردازنده P4
 وجود حداقل یک گیگا RAM به ازای هر سه اکسس ترمینال بر روی رایانه مرکزی
– وجود ویندوز XP بر روی رایانه مرکزی

۲) مزایا :

 کاهش قابل ملاحظه هزینه های خرید کیس کامل رایانه
– به صفر رسیدن هزینه های مربوط به پشتیبانی و نگهداری سیستمها (زیرا اکسس ترمینالها سیستم عامل مستقل نداشته و همگی از ویندوز رایانه مرکزی استفاده می کنند و بدین ترتیب خرابی ویندوز نخواهند داشت.)
– به صفر رسیدن مشکلاتی که ویروسها ایجاد می کنند (زیرا این کیسها دارای حافظه مجزا نمی باشند.)
– کاهش چشمگیر مقدار فضای مورد نیاز برای استقرار کیس
– کاهش بسیار قابل ملاحظه مصرف برق تا میزان ۵ درصد یک کیس معمولی
– راحتی حمل و نقل به دلیل کوچکی حجم و وزن کیسها (وزن یک کیس حدود ۱۰ کیلو گرم بوده و وزن یک اکسس ترمینال ۱۵۰ گرم می باشد.)
– عدم نیاز به ارتقای سخت افزار اکسس ترمینال (زیرا اکسس ترمینال از سخت افزار رایانه مرکزی استفاده می کند.)
– عدم نیاز نصب نرم افزارها بر روی اکسس ترمینال (تمامی اکسس ترمینالها می توانند برنامه های نصب شده بر روی رایانه مرکزی را اجرا نمایند.)
– عدم نیاز به بروز رسانی اکسس ترمینالها (با بروز رسانی سخت افزار و نرم افزارهای رایانه مرکزی، خود به خود سایر اکسس ترمینالهای متصل نیز بروز می گردند.)
– استفاده کامل و بهینه از قدرت و حافظه سخت افزار کیس مرکزی
– بدون صدا و عدم تولید گرما و نیاز به فن
– ایجاد امنیت کامل اطلاعات به دلیل عدم امکان کپی کردن اطلاعات
– امکان اعمال مدیریت و نظارت بیشتر بر روی اطلاعات
– دسترسی اکسس ترمینالها به شبکه و اینترنت از طریق رایانه مرکزی
– سادگی به اشتراک گذاشتن اطلاعات
– امکان ایجاد سطوح امنیتی بر روی اطلاعات
– نصب و راه اندازی ساده
– بیش از ۱۰ سال عمر مفید و ۳ سال گارانتی تعویض
– حمایت از سیستم عامل Winodows و Linux
– عدم نیاز به نصب ویندوز سرور بر روی رایانه مرکزی (وجود ویندوز XP بر روی رایانه مرکزی کفایت می کند.)
– اجرای بدون نقص ۹۹ درصد نرم افزارهای موجود بر روی اکسس ترمینالها


بروشور  اصلی مدلهای

 

X300 U170

L110 L130  | L230 L230   | L110 L300

L110 X550   |     L110 X350     | X300 X300

L110 معرفی اکسس ترمینال| L110 معرفی سری L و X

L110 بررسی کلیه مدلها

  مدلهای جدید M300  – N400 – N500 – N500W  نیز موجود می باشد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با واحد فروش با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.آخرین قیمت را از واحد فروش جویا شوید و کنترل نمایید.

اعتبار قیمتهای اعلام شده ۲۴ الی ۷۲ ساعت می باشد.

 دفتر مرکزی فروش هادیران:  

نمایندگی شرکت آراد سامانه با ۵ سال گارانتی 

 همراه مدیر فروش:  ۱۱۱ ۴۷ ۲۲ – ۰۹۳۶  (مهندس مجیدی)

۹۷۷ ۹۶ ۹۶ ۰۹۱۹  (پشتیبانی )

 نمابر جهت ارسال مشخصات و دریافت استعلام قیمت : ۸۹۷۸۳۴۴۳ – ۰۲۱جهت دریافت پیش فاکتور ،  نام سازمان ، تعداد درخواستی و نرم افزارهای مورد استفاده را به شماره فوق فاکس نمائید.

 


کلمات کليدي:


نظرات

*

code

فهرست


مشاوره رایگان با ما ؟ از طریق واتساپ