سامانه یکپارچه مدیریت مدارس هوشمند – سمیم

سامانه یکپارچه  و متمرکز مدیریت مدارس هوشمند – سمیم

samim-01

نرم افزار سمیم (سامانه مدیریت یکپارچه مدارس) ، یکی از جامع‌ترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای مدیریت آموزشی می باشد که با تلاش تیم مجرب فنی و آموزشی به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی نیازهای اساسی مراکز آموزشی و مدارس را پوشش می‌دهد. نرم‌افزار سمیم یک نرم‌افزار مدیریتی است که واحدهای اداری، آموزشی و انضباطی مدرسه را به آسانی مدیریت نموده و بین تمامی ارکان یک مدرسه اعم از مدیریت، ‌کادر اجرایی و اداری،‌ مدرسین،‌ دانش‌آموزان و اولیای‌ دانش‌آموز ارتباط سازنده برقرار می‌نماید.

نرم‌افزار سمیم نیاز به نیروهای اداری مدرسه را کاهش می‌دهد و کادر اداری و آموزشی را به سرعت به عملکرد سیستماتیک در محیط فن‌آوری اطلاعات علاقمند می‌سازد. کلیه کارهایی که در گذشته با تعداد نیروی بالا و با سرعت کم و زحمت فراوان انجام می‌شد، هم‌ اکنون توسط این نرم‌افزار در کمترین زمان و با چند کلیک امکان‌پذیر است. این نرم‌افزار بهترین کمک به مدرسه جهت دسترسی سریع به پرونده‌ها، اخذ انواع گزارشات، ارزیابی کلیه موارد مرتبط با کلاس، دانش‌آموزان، دبیران و مدرسه است؛ همچنین علاوه بر مدیریت آموزشی و انضباطی، طراحی انواع آزمون‌ها با استفاده از بانک سوال، تصحیح اتوماتیک آزمون تستی، ارسال نمرات و انواع گزارشات به صورت پیام کوتاه، طراحی وب سایت جهت انتقال اطلاعات، ایجاد ارتباطی سریع بین مدرسه و اولیای دانش‌آموزان در فضای مجازی، از دیگر امکانات نرم‌افزار سمیم است.

دسترسی به کاربردی‌ترین نیازهای مدرسه در یک محیط یکپارچه، سهولت استفاده‌ی کاربران، سرعت عملکرد و دقت بالا یکی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که به لحاظ طراحی فنی، نرم‌افزار سمیم را نسبت به سایر نرم‌افزارهای مدیریتی برجسته نموده است.

chera2

سامانه ی هدایت تحصیلی و شغلی :
این سامانه در راستای برنامه ریزی تحصیلی متناسب با علایق، توانایی ها و همچنین ارزش های کاری مد نظر دانش آموزان طراحی شده است.
مدیران و برنامه ریزان اصلی مدرسه با استفاده از امکان فوق، علاوه بر ارائه کارنامه شخصیت شناسی به دانش آموزان و اولیای ایشان، با در اختیار داشتن خروجی های آماری و مدیریتی، مسیر تحصیلی کاملاً منطبق با روحیات فردی هر دانش آموز را ترسیم نمایند.

سامانه ی دفتر کلاسی هوشمند :
در این سامانه کلیه ی کارهایی که مدرس در دفتر کلاسی خود به صورت دستی انجام می دهد، می تواند به صورت مکانیزه در سیستم ثبت کند. همچنین امکان علامت گذاری و اضافه کردن محتوا در کتاب های درسی برگ زن توسط معلم و دانش -آموزان امکان پذیر می باشد.

سامانه ی روزنامه دیواری :
در این سامانه هر دانش آموز می تواند یک روزنامه دیواری دیجیتالی متعلق به خود داشته باشد که فعالیت های شخصی خود مانند (مقالات، شعر و دست نوشته های خود، کتاب های مورد علاقه، مصاحبه و …) را در آن ثبت می کند که کلیه روزنامه دیواری ها در سایت مدرسه و در سامانه تابلو اعلانات هوشمند مدرسه قابل نمایش می باشد.
برای دیدن سایت روزنامه دیواری بر روی لینک www.SamimWall.com کلیک کنید.

ماژول طرح درس :
بی شک رمز موفقیت مدرسان در امر آموزش، داشتن برنامه ای منظم و هدفمند مطابق با اهداف آموزشی است. برای رسیدن به این مهم، مدرسان باید با برنامه ریزی دقیق طرح درس سالانه و روزانه، مراحل تدریس خود را برنامه ریزی کنند و آن را به انجام برسانند.
با تهیه طرح درس سالانه، مدرس می تواند زمان مفید و تعداد جلسات لازم را برای یک درس در طول یک دوره ی آموزشی به درستی پیش بینی و ارزیابی کند. بر اساس آن طرح درس، برنامه ای منظم، مرتب و مطابق با اهداف آموزشی، باتوجه به محتوا و حجم ماده ی درسی تدوین شده تا بهترین نتیجه از آن بدست آید.

سامانه ی تابلو اعلانات هوشمند:
در این سامانه مدرسه می تواند با قراردادن یک تلویزیون ال سی دی در راهروی ورودی مدرسه کلیه ی اطلاع رسانی های خود را به کمک این صفحه نمایش انجام دهد اطلاعاتی مانند (اخبارها، مناسبت ها، دانش آموزان برتر، نفرات اول آزمون ها، تولد دانش آموزان، روزنامه دیواری های دیجیتالی ساخته شده توسط دانش آموزان و …)

سامانه ی گزارش ساز:
سامانه ی گزارش ساز کاملا فارسی بوده و امکانات منحصر به فردی را فراهم نموده که با کمک آن ارایه انواع گزارشات فردی، گروهی، مقایسه ای و رسم نمودارهای گرافیکی را امکان پذیر می سازد.

سامانه ی ارتباطات:
در این سامانه اولیا، مدرسان، کادر مدرسه و دانش آموزان می توانند خیلی راحت با وسایل ارتباطی با یکدیگر در تماس باشند و از وضعیت یکدیگر با خبر باشند. به عنوان مثال اولیاء دانش آموز می توانند وضعیت دانش آموزان خود را در منزل با یک پیامک یا یک ایمیل به معلم درس خاص گزارش دهند.

سامانه حسابداری مالی

در این سامانه مسئولان مالی مدرسه می توانند به راحتی، آیتم های هزینه کرد مختص دانش آموزان را ثبت کنند. سپس دانش آموزان مربوط به هر آیتم را مشخص کنند. از آن پس می توان با ثبت موارد پرداختی های والدین دانش آموزان، حساب آنان را تسویه نمود.

  • ارتباط با سال های تحصیلی در نرم افزار مدیریت آموزشی سمیم.
  • بایگانی سال های مالی.
  • ثبت گروه های هزینه و آیتم های هزینه مختص دانش آموزان.
  • معرفی دانش آموزان و عضویت آنان در گروه های هزینه.
  • نمایش خلاصه وضعیت پرداخت ها.
  • ثبت پرداخت های والدین دانش آموزان به صورت های: نقدی، چک، پرداخت به حساب بانکی مدرسه، پرداخت کارت به کارت و تعهد پرداخت در تاریخ معین.
  • نمایش وضعیت مالی دانش آموزان.
  • و …

 

نسخه اندرواید برنامه ویژه والدین:

پنل ارتباطی والدین مبتنی بر اندروید – واسط کاربری کاملا گرافیکی و ساده – تجمیع همه امکانات در یک سیستم جامع – پویایی کامل همه تنظیمات به دلخواه مدیر- تصحیح آزمون های چند گزینه ای به وسیله اسکنر – ماژول اختصاصی دفتر کلاسی ویژه مدرسین و …

معرفی نرم افزار سمیم در برنامه به روز از شبکه سه سیما
تاییدیه های  نرم افزار یکپارچه مدیریت مدارس سمیم

تاییدیه دفتر تکنولوژی آموزشی و کمک آموزشی

 وزارت آموزش پرورش

مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد


تائید شورای عالی انفورماتیک کشور
جهت سفارش سامانه یکپارچه مدیریت مدارس هوشمند – سمیم با ما تماس بگیرید.
فروش در سراسر کشور
با تخفیف ویژه بازگشایی مدارس
مدیر فروش: مهندس مجیدی   ۰۹۱۹٫۹۶٫۹۶٫۹۷۷   (۹ صبح الی ۹ شب) تلفن – تلگرام- SMS
تلفن دفتر مرکزی فروش و پشتیبانی هادیران:  


نظرات

*

code

فهرست