بلک لیست مخابرات

اصطلاح BlackList به شماره هایی تعلق میگیرد که مخاطب از مخابرات درخواست عدم دریافت پیامک را داشته است.

با توجه به مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبنی بر ممنوعیت ارسال پیامک تبلیغاتی، خبری و اطلاع‌رسانی برای مشترکینی که مایل به دریافت پیام‌های مذکور نمی‌باشند، شرکت  آردین دیتا از ارسال پیامک به این دسته از مشترکین که فهرست آنها به صورت دوره‌ای از طریق اپراتورهای تلفن همراه اعلام می‌گردد، معذور می‌باشد.

شایان ذکر است مشترکین تلفن همراه برای دریافت یا عدم دریافت این قبیل پیامک‌ها می‌توانند با شماره ۹۹۹۰ (سامانه اطلاع‌رسانی همراه اول) تماس حاصل نمایند.

مخاطبین همراه اول اگر پیام از پنل دریافت نمی کنند، عدد ۲ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال نمایند و یا با تلفن ۹۹۹۰ تماس برقرار نمایند و درخواست خروج از بلک لیست بدهند.

یک سری شماره های پیامک خدماتی مثل سازمانهای دولتی , ادارات اطلاع رسانی , اورژانس و دیگر سازمانها از این لیست سیاه مستثنی بوده و پیامک های آنها شامل این لیست سیاه نمیگردد .

این مخاطبین در سامانه با علامت لیست سیاه  مشخص شده اند. در پنل شرکت هادیران هزینه ی ارسال پیامک به مخاطبانی که در لیست سیاه مخابرات قرار دارند به حساب کاربری شما در مدت زمان کوتاهی ( بین ۲۰ دقیقه تا ۳ ساعت ) بازگشت داده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما