همکاران تجاری

همکاران تجاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات هادیران

 


۱- شرکت طرفه نگار


شرکت طرفه نگارشرکت طرفه نگار از سال ۱۳۷۷ با هدف نهادینه نمودن استفاده از تکنولوژی اطلاعات در روندهای شغلی گام به عرصه طراحی و تولید نرم افزار نهاد. این شرکت با بیش از ۳۵۷٫۰۰۰ کاربر و ۵۰۰ نمایندگی فروش بزرگترین خانواده نرم افزاری کشور می باشد و در حال حاضر محصولات این شرکت در مراکز تجاری و بازرگانی کوچک و بزرگ، فروشگاه ها، شرکت ها، تولیدی ها، سازمان های دولتی و خصوصی، بازار و واحدهای مختلف صنفی و صنعتی مورد استفاده قرارمی گیرد.

این شرکت با همکاری کارشناسان و متخصصان در زمینه طراحی، تولید، فروش، پشتیبانی و آموزش نرم افزار، ارائه بسته های آموزشی، عرضه کالا و خدمات سخت افزاری، ارائه تجهیزات و مکانیزاسیون مشاغل مانند پوز فروشگاهی ، بارکدخوان وغیره فعالیت می نمایند. نگاه علمی و تیزبین مدیران این مجموعه به کارآفرینی، آموزش و فرهنگ سازی، سبب احراز عنوان های برترین های آموزش، کارآفرین برتر، برترین های صنعت آی تی و … بوده است، موزش، کارآفرینی، اشتغال زایی و ارتقاء دانش جامعه می باشد.

از جمله محصولات نرم افزاری شرکت طرفه نگار: نرم افزار حسابداری هلو ، هلیاء و اسپاد


eatc-logo۲- شرکت مخابرات ایران منطقه آذربایجانشرقی:
گروه فناوری اطلاعات هادیران با مجموعه هادی نت در استان آذربایجانشرقی به ارائه فروش اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات آذربایجانشرقی می پردازد.

۳- شرکت بزرگ نت آریا (ماکس نت): 
هادیران ، نمایندگی انحصاری شرکت ماکس نت در شهرستان مرند ، اقدام به فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت ، پهنای باند اختصاصی ، اینترنت مجتمعهای مسکونی و اداری و تجاری و … می پردازد.

شرکت آیتیمکث فردا۳- شرکت آیتیمکث فردا: 

شرکت آی تی مکث فردا با ساختار انکوباتور از سال ۱۳۸۲ فعالیتهای خود را در زمینه IT آغاز نموده است، این مجموعه با تکیه بر تجارب مدیران خود موفق به پیاده سازی ایده کامپیوتر تلفنی در دهه ۷۰ گردیده اند. عمده این موفقیت ها مبتنی بر تجربه، ارائه ایده، تشکیل مجموعه کارآمد و پیاده سازی سیستمهای نوین و هماهنگ با فرهنگ و نیاز جامعه می باشد، این گروه توانسته است در دهه گذشته نقش بسیار مهمی در راستای استقلال ملی، کارآفرینی و … ایفا نماید.
کارنامه موفق این گروه تبلور شعار فعلی این شرکت یعنی (IT Solution For Future) ارائه راه حل های IT برای آینده هر سازمان می باشد.

در همین راستا شرکت آی تی مکث با تولید تجهیزات سخت افزاری و پکیجهای نرم افزاری بیشمار خود نسبت به ارائه پیشنهادات IT سازمان ها در راستای طرح تکریم ارباب رجوع گامی نو را در کشور بر می دارد.


شرکت آدیکو۴-  شرکت آذر دمیر یول شمالغرب (آدیکو)

شرکت آدیکو در سال ۱۳۸۱ با هدف ارتقاء سطح صنعت IT کشور در زمینه های نرم افزار ، سخت افزار ، اتوماسیون اداری و صنعتی ، روباتیک ، مخابرات و ارتباطات و انیمیشن فعالیت خود را آغاز کرد.

تولید کننده انحصاری برند بلو اسمـارت BlueSmart (سامانه ارسال و دریافت بلوتوث هوشمند)


۵-  شرکت توسعه ارتباطات آراد سامانه

شرکت توسعه ارتباطات آراد سامانهشرکت توسعه ارتباطات آراد سامانه با هدف ارایه راه حلهای کلی رایانه‌أی در قالبهای تولید کامپیوترهای شخصی ؛ نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری محلی و فرا محلی( LAN & MAN & WAN ) بصورت Wired , Wireless که بستر اصلی در ارتباطات داده اعم از تصویر؛ صوت ؛ داده کامپیوتری میباشد و شبکه های دوربینهای مدار بسته و سیستمهای انتقال صوت تحت شبکه( Voice over IP ) و سیستمهای تلفنی تحت شبکه ( IP Telephony ) و ویدئو کنفرانس و  پشتیبانی سخت افزاری و خدمات سرویس و نگهداری تاسیس گردید .


۶- شرکت انتقال داده های آسیاتک

شرکت انتقال داده های آسیاتکشرکت انتقال داده های آسیاتک – از مجموعه شرکت های سرمایه گذاری گروه ابرارعرش – در سال ۱۳۸۲ به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت فنآوری اطلاعات، تاسیس شد و موفق به اخذ مجوز ندا (PAP) از وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات گردید.آسیاتک با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و … ایجاد نمود و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های کشور شد.

هم اکنون بیش از ۸۰۰ مرکز مخابراتی در شهر های مختلف کشور با ظرفیت ۴۰۰۰۰۰ پورت، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پر سرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار دارند.


rightel-logo۹- رایتل :
 رایتل با هدف فعالیت در حوزه فن آوری نوین اطلاعات و ارتباطات در سال ۱۳۸۶تأسیس شد و خدماتی را در زمینه های مختلف همچون فن آوری کارت های هوشمند، پورتال های سازمانی، خدمات انتقال داده ها و تأمین و تهیه سخت افزار ارائه کرد.
رایتل در راستای گسترش دامنه فعالیت های خود، در سال ۱۳۸۹به اخذ پروانه اپراتورسوم تلفن همراه کشور با انحصار دوساله جهت ارائه خدمات نسل سوم موبایل علاوه بر خدمات نسل دوم نائل آمد و اکنون تمامی تلاش خود را معطوف ورود سریع به بازار مخابرات ایران نموده تا بدین ترتیب خود را به عنوان اپراتوری مشتری مدار و نوآور در بین رقبا معرفی نماید.MobinNet-logo۱۰ – مبین نت:
 شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان تنها اپراتور سراسری اینترنت وایمکس در سال ۸۷ کار خود را آغاز کرد. سرویس وایمکس به دلیل بی‎سیم بودن، برخلاف سرویس‌ ADSL، در میان مشترکان خدمات اینترنتی جایگاه ویژه‌ای یافته است. مبین‌نت با پوشش سراسری در ایران و سرویس‌های گوناگونی مانند «خدمات ویژه سازمانی»، «اینترانت»، «پهنای باند اختصاصی» و «شبکه اختصاصی مجازی» به همراه سرویس پایه اینترنت خانگی و شخصی، موقعیت ممتازی در میان اپراتورهای خدمات اینترنتی کشور دارد.

و  چندین شرکت و مرکز  معتبر  دیگر

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات هادیران  (هادیران ) ، آماده همکاری با کلیه شرکتهای معتبر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.


در صورت تمایل به همکاری مدارک و مستندات و شرایط همکاری خود را به ایمیل  info  ارسال نمائید.

تلفن:  42247111 | نمابر: 89783443

مدیریت فروش و بازرگانی : مهندس مجیدی
نظرات

*

code