فروشگاه آنلاین

همکاران تجاری

همکاران تجاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات هادیران

 


۱- شرکت طرفه نگار

هادیران نمایندگی فروش ، خدمات و آموزش شرکت مهندسی نرم افزار هلو زیر مجموعه هلدینگ طرفه نگار  از سال ۱۳۸۷  اقدام به فروش و پشتیبانی کلیه نسخه های نرم افزارهای مالی هلو در شمالغرب کشور اقدام مینماید.
نرم‌ افزارهای مالی و حسابداری یکپارچه هلو (انبار، حسابداری، خرید و فروش، کنترل چک و تولید) نسخه‌های تخصصی برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و تولیدی‌ها دارند.
نسخه های فروشگاهی – شرکتی  – تولیدی  – جامع – صنعتی – شبکه و نسخه های تخصصی با پوشش بیش از ۲۵۰ گروه شغلی از امتیازات برجسته هلو می باشد.

هلدینگ هادیران نمایندگی فروش استانی شرکت مخابرات – منطقه آذربایجانشرقی اقدام به فروش و تمدید اینترنت کلیه مشترکین شهر و روستا  اقدام مینماید.
ADSL2+ – VDSL – FTTH – پهنای باند اختصاصی  – انتقال اینترنت با رادیو در هر کجای استان  و …

۳- شرکت بزرگ نت آریا (ماکس نت): 
هادیران ، نمایندگی انحصاری شرکت بزرگ نت آریا با برند ماکس نت در شهرستان مرند ، اقدام به فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت ، پهنای باند اختصاصی ، اینترنت مجتمعهای مسکونی و اداری و تجاری و … می پردازد.

شرکت آیتیمکث فردا۴- شرکت آیتیمکث فردا: 

عمده این موفقیت ها مبتنی بر تجربه، ارائه ایده، تشکیل مجموعه کارآمد و پیاده سازی سیستمهای نوین و هماهنگ با فرهنگ و نیاز جامعه می باشد، این گروه توانسته است در دهه گذشته نقش بسیار مهمی در راستای استقلال ملی، کارآفرینی و … ایفا نماید.
در همین راستا شرکت آی تی مکث با تولید تجهیزات سخت افزاری و پکیجهای نرم افزاری بیشمار خود نسبت به ارائه پیشنهادات IT سازمان ها در راستای طرح تکریم ارباب رجوع گامی نو را در کشور بر می دارد.


شرکت آدیکو۵-  شرکت آذر دمیر یول شمالغرب (آدیکو)

شرکت آدیکو در سال ۱۳۸۱ با هدف ارتقاء سطح صنعت IT کشور در زمینه های نرم افزار ، سخت افزار ، اتوماسیون اداری و صنعتی ، روباتیک ، مخابرات و ارتباطات و انیمیشن فعالیت خود را آغاز کرد.

تولید کننده انحصاری برند بلو اسمـارت BlueSmart (سامانه ارسال و دریافت بلوتوث و WiFi هوشمند)


۶-  شرکت توسعه ارتباطات آراد سامانه

شرکت توسعه ارتباطات آراد سامانهشرکت توسعه ارتباطات آراد سامانه با هدف ارایه راه حلهای کلی رایانه‌أی در قالبهای تولید کامپیوترهای شخصی ؛ نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری محلی و فرا محلی( LAN & MAN & WAN ) بصورت Wired , Wireless که بستر اصلی در ارتباطات داده اعم از تصویر؛ صوت ؛ داده کامپیوتری میباشد و شبکه های دوربینهای مدار بسته و سیستمهای انتقال صوت تحت شبکه( Voice over IP ) و سیستمهای تلفنی تحت شبکه ( IP Telephony ) و ویدئو کنفرانس و  پشتیبانی سخت افزاری و خدمات سرویس و نگهداری تاسیس گردید .


۷- شرکت انتقال داده های آسیاتک

شرکت انتقال داده های آسیاتکشرکت انتقال داده های آسیاتک – از مجموعه شرکت های سرمایه گذاری گروه ابرارعرش – در سال ۱۳۸۲ به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت فنآوری اطلاعات، تاسیس شد و موفق به اخذ مجوز ندا (PAP) از وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات گردید.آسیاتک با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و … ایجاد نمود و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های کشور شد.

هم اکنون بیش از ۸۰۰ مرکز مخابراتی در شهر های مختلف کشور با ظرفیت ۴۰۰۰۰۰ پورت، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پر سرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار دارند.


هادیران ، نمایندگی فروش و خدمات سیم کارت های رایتل در شهرستان مرند

۹ – ایرانسل:
هادیران ، نمایندگی فروش و خدمات سیم کارت و مودمهای ایرانسل در شهرستان مرندو  چندین شرکت و مرکز  معتبر  دیگر

مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات هادیران  (هادیران ) ، آماده همکاری با کلیه شرکتهای معتبر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.


در صورت تمایل به همکاری مدارک و مستندات و شرایط همکاری خود را به ایمیل  info  ارسال نمائید.

تلفن:  42247111 | نمابر: 89783443

مدیریت فروش و بازرگانی : مهندس مجیدیکلمات کليدي:


نظرات

*

code

فهرست